BUDĚJCKÉ DETEKTIVNÍ SLUŽBY KORANDA

vyhledávání – pátrání – monitorování – odhalování
bezpečnost – diskrétnost – kvalita

Vítám vás na stránkách BUDĚJCKÉ DETEKTIVNÍ SLUŽBY KORANDA


vyhledávání – pátrání – monitorování – odhalování
bezpečnost – diskrétnost – kvalita
Vážení klienti, má detektivní služba si vám dovoluje nabídnout kvalitní, diskrétní, rychlou a bezpečnou službu, která vám přinese jistotu v rozhodování pro odbourání problémů, stresů, nejistoty a váhání ve vašem osobním nebo podnikatelském životě.
Nabízím vám své zkušenosti získané dlouholetou praxí, odpovědnost, cílevědomou práci, loajalitu a diskrétnost. Toto jsou základní stanovené podmínky pro poskytnutí služby vám klientům, kterých si velmi vážím. Při jakémkoli poskytnutí služby vždy případ řeším individuálně s ohledem na vaše konkrétní požadavky a možnosti.
Klasická detektivní činnost je doplněna využitím nejmodernější špionážní techniky.
Veškeré dokončené kauzy, v ohledu na zjištění důkazů a dalších fakt v jednotlivých věcech, jsou zcela a podle zákonů použitelné v jakýchkoli řízeních před úřady a soudy České republiky. Tyto orgány vždy kladně přijmou cenné důkazy a v určitých okamžicích tedy bývají zlomové.
Bc. Ladislav Koranda

BUDĚJCKÁ DETEKTIVNÍ SLUŽBA KORANDA

BUDĚJCKÁ DETEKTIVNÍ SLUŽBA KORANDA
přináší pro klienta komplexní službu od počáteční konzultace až po následný servis. Úzký kontakt s klientem a kvalitní práce detektivů jsou předpokladem pro maximální spokojenost.
Ke kvalitnímu, úspěšnému a rychlému vyřešení případu také přispívá místní a osobní znalost a proto také řešíme kauzy převážně v teritoriu jihočeského regionu, kde máme dostatek kontaktů a dobrou znalost prostředí. Nemáme, jako řada jiných agentur, fiktivní kanceláře po celé republice, ale působíme v nám známém regionu.
Dle nařízení vlády ČR č. 278/2008 Sb. jsou „Služby soukromých detektivů“ služby spojené s hledáním majetku a osob, zjišťováním skutečností, které mohou sloužit jako důkazní prostředky v řízení před soudem nebo správním orgánem, získáváním informací týkajících se osobního stavu občanů, fyzických nebo právnických osob nebo jejich majetkových poměrů, získáváním informací v souvislosti s vymáháním pohledávek, vyhledáváním protiprávních jednání ohrožujících obchodní tajemství.

MONITOROVÁNÍ OSOB

-věcí, konkrétních míst, oblastí a to i za využití techniky, odhalování nevěry. Provádíme i letecký monitoring pomocí dronu (kvadrokoptéry )s kamerou, který zmonitoruje i těžko přístupná místa, nebo může pořídit letecké záběry z různých slavnostních nebo sportovních akcí. Pomocí této techniky lze namátkově střežit různé areály, rybníky apod.

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

-věcech. Služba zahrnuje pátrání po blízkých osobách, po osobách zasahujících do vašeho rodinného života nebo osobních věcí, po dlužnících a podobně.

REŠERŠE

-fyzických i právnických osob. Služba zahrnuje kompletní prověření majetkových poměrů, exekucí, obchodních činností, ale i místní šetření.

KONTROLA

-proti sledování

KONTROLA

-volnočasových aktivit vašich dětí při podezření na užívání drog.

ZAJIŠŤOVÁNÍ SCHŮZEK

-Fyzicky, ale i za pomocí techniky, jako je obrazový a zvukový záznam schůzky nebo rušení signálu proti odposlechu.

ZAJIŠŤOVÁNÍ DŮKAZŮ

-v souvislosti s trestním řízením i ve spolupráci s právním zástupcem klienta. Odhalovaní krádeží ve firmách

CENÍK SLUŽEB

 – Konzultace zakázky před uzavřením smlouvy s klientem – zdarma.
 – Doprava 10,-Kč/km
 – Při převzetí případu se klientovi účtuje záloha na náklady spojené s řešením případu.
 – Ceny lze upravit na základě dohody s klientem.

POUŽITÍ GPS NA VOZIDLO – 1000,-Kč/den

hodina konzultace

400,-Kč

za hodinu

  • poradenství
  • konzultace
  • administrativní práce
SLEDOVÁNí (MONITOROVÁNÍ)

550,-Kč

za hodinu

  • osob a věcí
  • jeden detektiv + doprava
BĚŽNÉ ŠETŘENÍ DETEKTIVA

550,-Kč

za hodinuPři monitorování musí klient vycházet z předpokladu, že tuto službu nelze se zárukou provádět s malým počtem detektivů. Abychom mohli zaručit svůj výsledek je nutno nasadit na pohybující se subjekt minimálně dva až tři detektivy.

KONTAKTY

Bc. Ladislav Koranda

Adresa:

Šalmanovice 68, Borovany, 373 12

Telefon:

606823831

Email:
IČ: